У четвер, 25 січня, у ДНЗ “Казка” проведено колективний перегляд комплексного музично – пізнавального заняття “Україна – це ми”, в якому взяли участь діти старших україномовних та угорськомовних груп.

Важливим нашим завданням є зростити покоління за поколінням гідних, розумних українців, патріотів своєї держави, які цінують і люблять українську мову. Щоб кожна дитина змалку вбирала в себе культурну спадщину свого народу, пишалася  історією, людьми своєї малої батьківщини.

Під час проведення заняття використали нетрадиційні форми роботи у поєднанні з інноваційними технологіями. Діти старших груп показали як з малечку цінують те, що живуть в Україні з такою багатою історією, декламуючи  вірші та співаючи пісень про рідну  Україну, танцюючи народні таночки.