У Чопі відзначили 99-ту річницю Дня Соборності України

22 січ. 2018
У Чопі відзначили 99-ту річницю Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня,  у залі засідань Чопської міської ради пройшли урочисті заходи, присвячені Дню Соборності України.

“Саме 22 січня стало символом об’єднання України, святом національної єдності, яке стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність нашої нації.

На жаль, нині наша країна переживає нелегкі часи. Тож сьогодні згадаємо усіх захисників, які ціною власного життя  та  здоров’я відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Батьківщини, усіх борців за українську державність, щирих патріотів, які віками виборювали право на вільну, соборну Україну”,  — відзначив у привітальному слові секретар міської ради Михайло Чолавин.

Порадували присутніх виступами учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та дитячої музичної школи, ансамбль скрипалів “Скерцино”, ансамбль студії сучасної естрадної пісні “Феєрверк” та солістка міського Будинку культури Віра Сентипал.