Свято першокласників в Чопській ДМШ

5 груд. 2017
Свято першокласників в Чопській ДМШ

Першого грудня в Чопській ДМШ відбулася велика подія, на якій першокласники закладу були посвячені в юні музиканти. Свято, яке організували викладачі школи, розпочалося з першого в житті творчого концертного виступу першокласників. Вони дуже хвилювалися і хотіли сподобатися своїм батькам та рідним.

Атмосферу святкового дива створив учнівський колектив другокласників своєю постановкою музичної казки «Скрипковий ключик та 7 ноток» під керівництвом Гурковської В.М., Дроздової Є.Ф. та Константинова М.С.

Директор Чопської ДМШ Гісем М.Й   та головні герої казки нагородили першокласників іграшками та дипломами «Юний музикант».

Батьківський комітет Чопської ДМШ вдячний педагогічному колективу за чудову атмосферу свята  та творчий концерт.