Обласний методичний семінар викладачів загального фортепіано шкіл естетичного виховання

29 бер. 2017

ОБЛАСНИЙ МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ВИКЛАДАЧІВ ЗАГАЛЬНОГО ФОРТЕПІАНО ШКІЛ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

23 березня 2017 р. у Чопській дитячій музичній  школі відбувся обласний методичний семінар викладачів загального фортепіано дитячих мистецьких шкіл на тему «Робота над розкриттям художнього образу в кантиленних п’єсах на уроках фортепіано  з учнями класу сольного співу».

У роботі семінару взяли участь викладачі Чопської ДМШ, Ужгородської ДМШ №1 імені П.І.Чайковського, Ужгородської ДШМ, Мукачівської хорової школи, Хустської ДШМ, Свалявської ДШМ, Іршавської ДШМ, Виноградівської ДШМ, Олешницької ДШМ, Вилоцької ДШМ, Новосільської ДШМ, Королівської ДШМ, Середнянської ДШМ та Коритнянської ДШМ.

Педагогічний колектив Чопської ДМШ, очолюваний директором Гісем Маргаритою Йожефівною, подбав про  всі умови для плідної творчої роботи учасників семінару. Концертне вітання юних вихованців відділу загального фортепіано та додаткового інструменту створило невимушену музичну атмосферу кантиленного звучання.

Викладач відділу загального фортепіано та додаткового інструменту Заяць Наталія Валентинівна професійно, доступно і послідовно окреслила основні  проблемні питання теми у методичній доповіді та показала цікаві творчі методи їх вирішення на відкритому уроці з ученицею класу сольного співу Гусейновою Ксенією.

У процесі активного професійного обговорення методичних проблем, учасники семінару відзначили високий фаховий рівень роботи викладачів школи, збереження та розвиток кращих педагогічних традицій та знань, отриманих ними під час навчання в Ужгородському державному музичному училищі імені Д.Є. Задора, ділились власним педагогічним досвідом роботи над кантиленними п’єсами.