16-18 березня у Львові відбувся зональний чемпіонат України із боксу серед школярів 2003-2004 рр.н. На рингу зібралися спортсмени із Львівської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Загалом майже сотня юних майстрів шкіряної рукавички. Збірну команду Закарпаття у своїх вагових категоріях представляли і вихованці відділення боксу міської ДЮСШ: Андрій Купавцев, Дмитро Мага та Тадей Стойкевич (тренер Володимир Іваницький).

Поєдинки тривали три раунди по 1,5 хвилини 16 березня відбулися кваліфікаційні дуелі. 17 березня, на учасників чекали півфінали, а 18 березня – вирішальні бої. Фіналісти завоювали право на участь у національному чемпіонаті, який 24 квітня стартує у м. Надвірна Івано-Франківської області. Водночас такі зональні турніри відбулися у ще п’яти регіонах України.

Вдало виступили представники Чопа. Смаком перемоги на цих змаганнях насолодився Андрій Купавцев. Третім у своїй ваговій категорії став Дмитро Мага. Четверте місце посів Тадей Стойкевич.