Оголошення про атестацію Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені Чопської міської ради Закарпатської області

30 груд. 2016

Оголошення про атестацію

Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

імені Іштвана Сечені

Чопської міської ради Закарпатської області

На виконання абзацу другого п. 13 Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 173/26618, та на виконання наказу управління  освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради від 30.12.2016 № 71-од "Про результати атестаційної експертизи Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  імені Іштвана Сечені Чопської міської ради Закарпатської області"  управління  освіти, культури, молоді і спорту Чопської міської ради повідомляє, що Чопська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2  імені Іштвана Сечені Чопської міської ради Закарпатської області  пройшла атестаційну експертизу з 07.12.2016 по 23.12.2016.

Згідно з висновком атестаційної комісії від 30.12.2016 освітні послуги, що надаються Чопською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів №2  імені Іштвана Сечені Чопської міської ради Закарпатської області, відповідають нормативним вимогам. Навчальний заклад визнано атестованим.

Підтверджено право Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  імені Іштвана Сечені Чопської міської ради Закарпатської області    на надання загальної середньої освіти.