У комунальному закладі “Чопська міська лікарня” почали проводити навчальні лекції для школярів.

Сьогодні, 15 лютого, пройшла перша бесіда на тему анатомія та фізіологія репродуктивної системи для восьмикласниць загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Проводить такі навчальні лекція для учнів гінеколог-акушер міської лікарні Михайло Поляк. У подальшому медик планує розповісти підліткам про захворювання, що передаються статевим шляхом, їхню профілактику; вагітність, методи попередження небажаної вагітності; аборт і його наслідки; шкода, яку зазнає організм, через вживання алкоголю та тютюнових виробів у підлітковому віці тощо. Загалом навчальні бесіди організовуються для школяр із 8 по 11 клас.

Михайло Поляк зауважив, що причиною таких лекцій стало те, що сьогодні більшу частину інформації діти вичитують з Інтернету, де часто інформація неточна, перекручена або взагалі недостовірна, тож учні отримали можливість дізнатися все необхідне від спеціаліста безпосередньо. Крім того, аби підлітки не соромилися задавати питання, бесіди проводитимуться окремо для хлопців і дівчат.

У подальшому  також планується залучення й інших спеціалістів для проведення навчальних лекцій.