День угорської культури та Всесвітній день книги

23 січ. 2017
Вже стало доброю традицією відзначати щороку в Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім.І.Сечені День угорської культури та Всесвітній день книги

22 січня 1823 року Ференц КЕЛЧЕЇ завершив написання тексту угорського гімну. Відтак саме цей день вшановують як День угорської культури. Він хоч і не позначений в календарі червоним, проте має важливе значення в житті кожного угорця.

Вже стало доброю традицією відзначати щороку в Чопській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 імені Іштвана Сечені День угорської культури та Всесвітній день книги.

23 січня  в цьому навчальному закладі було проведено позакласний захід,  приурочений Дню угорської культури. Учні 5-11-их класів  переглянули відеоматеріал про життєвий і творчий шлях Келчеї Ференца, про його перебування на Закарпатті. У виконанні учнів прозвучали поетичні твори відомих угорських поетів Шандора Петефі, Мігаля Верешморті, Мілана Фюшт, Деже Костолані, а також всі разом заспівали угорський гімн.

У фойє школи організовано виставку художньої літератури, малюнків, а також оформлено стенди, на яких учні могли знайти багато ціквого і нового для себе про життя і діяльність Ференца Келчеї, подивитися фотографії і погортати книги.